Ilustracja do artykułu: Czwartek z BODY BALANCE na polanie

Czwartek z BODY BALANCE na polanie

17-09-2025

W każdy czwartek września, o godzinie 17:00, w Parku Miejskim odbywają się bezpłatne zajęcia Body Balance ze SKY FITNESS. To trening łączący elementy jogi, pilatesu i tai chi.

To wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o kondycję fizyczną, równowagę i spokój umysłu. Do udziału potrzebna jest jedynie mata i butelka wody.

– Chcemy, by Ostrów był miastem, w którym mieszkańcy mogą rozwijać swoje pasje, dbać o zdrowie i korzystać z szerokiej oferty aktywności. Zajęcia Body Balance w Parku Miejskim doskonale łączą rekreację z troską o dobre samopoczucie – podkreśla Sebastian Górski, wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Regularne treningi poprawiają elastyczność ciała, wzmacniają mięśnie, a także pomagają zredukować stres i napięcie. Co więcej, aktywność na świeżym powietrzu daje dodatkową motywację do ruchu.

– Ćwiczenia w plenerze mają w sobie wyjątkową energię. Body Balance to świetna okazja, by zadbać o zdrowie, a jednocześnie spędzić czas w pięknym otoczeniu Parku Miejskiego – dodaje Karolina Krzywda, manager klubu SKY FITNESS.

Zajęcia są otwarte dla wszystkich – niezależnie od wieku i doświadczenia. To doskonała okazja, by spróbować nowej formy ruchu i zadbać o siebie w przyjaznej atmosferze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x