Ilustracja do artykułu: Drzwi Otwarte SP 9

Drzwi Otwarte SP 9

02-03-2017

Przedszkolacy wraz ze swoimi rodzicami w piątek, 24 lutego 2017 roku odwiedzili Szkołę Podstawową nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim. - Drzwi Otwarte to jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń w naszej szkole. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny program dla przyszłych uczniów naszej szkoły. Zachęcam rodziców do zapisywania swoich pociech do naszej placówki na rok szkolny 2017/2018  – mówi dyrektor szkoły Justyna Uciechowska.

Rodziców i dzieci przywitała dyrektor szkoły Justyna Uciechowska, która podczas prezentacji zaprezentowała bogatą ofertę szkoły.

W sali gimnastycznej można było obejrzeć występ teatralny przygotowany przez uczniów kl. Ia i IIIc wraz z wychowawczyniami: Małgorzatą Frąszczak i Marią Łuczak. Na scenie zaprezentował się także zespół taneczny składający się z uczniów klasy 3h, przygotowany przez nauczycielkę Kamilę Szkudlarek.

W każdej z klasie przygotowano mnóstwo atrakcji. Przedszkolacy mieli okazję wziąć udział między innymi w: warsztatach graficznych i kreatywnych, zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej i tabletów, zabawach ruchowych z piłkami Edubal, czy zajęciach tanecznych. Przedszkolaki mogły również odwiedzić bibliotekę oraz świetlicę. Z kolei rodzice mogli również skonsultować się z pedagogiem szkolnym, logopedą i pielęgniarką.

Dla każdego uczestnika Drzwi Otwartych został przygotowany upominek, składający się m.in. z egzemplarza gazetki „Szkolny Luz”, płyty z filmem promującym szkołę i zakładki do książki.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie placówki, aby pokazać przedszkolakom i ich rodzicom, jak wygląda nauka w Szkole Podstawowej nr 9 przygotowali specjalny film, który można zobaczyć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=x6rvtcanBbc

Biuro Prasowe

bprasowe@umostrow.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x