Ilustracja do artykułu: Dzień Dziecka w Parku Miejskim

Dzień Dziecka w Parku Miejskim

29-05-2025

Dzień Dziecka tuż, tuż! Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek zaprasza do wspólnego świętowania tego wyjątkowego święta w niedzielę, 1 czerwca, w Parku Miejskim. Polana zamieni się w wyjątkowe miejsce pełne radości, zabawy i dziecięcego uśmiechu. 

– Dzieci są naszą największą radością i przyszłością – dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam wszystkie ostrowskie maluchy na pełne kolorów i uśmiechu świętowanie ich wyjątkowego dnia. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które z pewnością na długo zostaną w pamięci – mówi Beata Klimek, Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca w godzinach od 14:00 do 18:00. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

W programie wydarzenia znajdą się między innymi:

  • koncert „Jak z bajki”,

  • animacje i zabawy dla dzieci,

  • kącik młodego konstruktora,

  • tor wyścigowy napędzany rowerami,

  • dmuchańce,

  • pokaz baniek mydlanych,

  • malowanie twarzy,

  • kolorowe warkoczyki,

  • tatuaże z henny,

  • wozy strażackie i policyjne,

  • wizyta maskotki Kici Koci.

Dodatkowo przygotowano strefę z poczęstunkiem, w której dostępne będą:

  • wata cukrowa,

  • popcorn,

  • energorower z wyciskarką do soku.

W parku staną również food trucki z różnymi pysznościami! 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x