Dzień Dziecka tuż, tuż! Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek zaprasza do wspólnego świętowania tego wyjątkowego święta w niedzielę, 1 czerwca, w Parku Miejskim. Polana zamieni się w wyjątkowe miejsce pełne radości, zabawy i dziecięcego uśmiechu.
– Dzieci są naszą największą radością i przyszłością – dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam wszystkie ostrowskie maluchy na pełne kolorów i uśmiechu świętowanie ich wyjątkowego dnia. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które z pewnością na długo zostaną w pamięci – mówi Beata Klimek, Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.
Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca w godzinach od 14:00 do 18:00. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.
W programie wydarzenia znajdą się między innymi:
-
koncert „Jak z bajki”,
-
animacje i zabawy dla dzieci,
-
kącik młodego konstruktora,
-
tor wyścigowy napędzany rowerami,
-
dmuchańce,
-
pokaz baniek mydlanych,
-
malowanie twarzy,
-
kolorowe warkoczyki,
-
tatuaże z henny,
-
wozy strażackie i policyjne,
-
wizyta maskotki Kici Koci.
Dodatkowo przygotowano strefę z poczęstunkiem, w której dostępne będą:
-
wata cukrowa,
-
popcorn,
-
energorower z wyciskarką do soku.













































