W niedzielę, 6 lipca, ostrowski Deptak zamienił się w wyjątkową przestrzeń, która na kilka godzin przeniosła mieszkańców w klimat minionych epok. Wszystko za sprawą wydarzenia „Retro Bicykle na Deptaku”, które przyciągnęło tłumy miłośników historii, elegancji i niezwykłych jednośladów.
W niedzielne popołudnie ostrowski Deptak tętnił życiem – majestatyczne bicykle, stylizowane stroje, elegancka muzyka i pasjonaci z całego regionu stworzyli niezapomnianą atmosferę.
Wśród największych atrakcji znalazły się: widowiskowe pokazy jazdy na klasycznych bicyklach, możliwość samodzielnej przejażdżki i nauki jazdy, klimatyczny FotoSalonik, który pozwalał uczestnikom uwiecznić się w stylu retro, wystawa o historii roweru, która cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz wyjątkowy pokaz elegancji – „Five o’clock”, podczas którego rowerzyści zachwycili szykiem i klasą dawnych czasów.
Nie zabrakło uśmiechów, rodzinnych spacerów i wspólnych zdjęć. To było nie tylko wydarzenie sportowe czy historyczne – to była prawdziwa podróż w czasie!
- Wydarzenia takie jak Retro Bicykle pokazują jak w niecodzienny sposób można połączyć historię, rekreację i miejską przestrzeń. Deptak znów stał się miejscem spotkań, uśmiechu i wspólnego przeżywania pasji. To było przemiłe popołudnie. A my zapraszamy na kolejne wakacyjne wydarzenia w Ostrowie Wielkopolskim – mówi Sebastian Górski, wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego













































