Archiwum
pochmurno
-2℃
Wysoki kontrastTłumacz języka migowegoPrzeciw działanie wykluczeniu cyfrowemuStan jakości powietrza
Ilustracja do artykułu: II Grand Prix Polski seniorów

II Grand Prix Polski seniorów

26-11-2019

Z satysfakcją pragniemy poinformować, że w dniach 22-24 listopada w Zawierciu nasz młodzieżowiec Krzysztof Katafiasz reprezentował klub i województwo wielkopolskie w II Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym.

W Zawierciu, Krzysztofowi przyszło rywalizować z najlepszymi zawodnikami w Polsce, zatem trudno było wymagać dobrego wyniku. Nasz młodzieżowiec podczas Grand Prix Polski zagrał kilka dobrych meczy, które na pewno będą procentować w przyszłości. Dla naszego zawodnika najważniejszym startem w tym sezonie są Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Punkty wywalczone podczas Grand Prix Polski seniorów z pewnością pozwolą zdobyć limit Krzysztofowi do Młodzieżowych Mistrzostw Polski (16 najlepszych młodzieżowców w Polsce) i nie będzie musiał przechodzić przez eliminacje. Pozwoli to spokojnie przygotowywać się do MDP. Życzymy dalszych sukcesów w tym sezonie naszemu zawodnikowi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x