Ilustracja do artykułu: III Grand Prix Południowej Wielkopolski młodzików i juniorów

III Grand Prix Południowej Wielkopolski młodzików i juniorów

03-03-2020

W Zdunach, rozegrano III Grand Prix Południowej  Wielkopolski w tenisie stołowym kategorii wiekowej młodzik/czka oraz junior/ka. Ostrowski klub reprezentowało 7 zawodników.

Drugie miejsce w turnieju w kategorii juniorów zajął Robert Baranowski, a trzecie miejsce zajęła jego klubowa koleżanka, Darya Laptuta. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Jan Setecki - 7 miejsce, Olga Wojdal - 9 miejsce, Oliwier Rusek - 13 miejsce. Natomiast, nasi najmłodsi zawodnicy startujący w kategorii młodzików zajęli miejsca: Jędrzej Kolenda - 9 miejsce, Bartłomiej Rudowicz - 13 miejsce. Wszyscy nasi zawodnicy zakwalifikowali się do Mistrzostw Południowej Wielkopolski w kategorii młodzików i juniorów.