Ilustracja do artykułu: III Turniej o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego

III Turniej o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego

19-01-2024

W najbliższy weekend sporo dobrego grania w 3mk Arenie Ostrów! III Turniej o Puchar Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Obok naszej drużyny Arged Rebud KPR Ostrovia, zobaczymy jeszcze Handball Club Zubří, Energa MKS Kalisz Handball oraz KGHM Chrobry Głogów! Zapraszamy!

 - Piłka ręczna w Ostrowie Wielkopolskim ma wieloletnią tradycję, a ostrowski klub swoich wiernych kibiców, którzy tłumnie gromadzą się na trybunach. Bądźmy z naszą drużyną i w ten weekend na turniejowym graniu! - zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. 

 

  • Sobota, 20 stycznia:

godz.14:00 - mecz: ARGED REBUD KRP OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI - HC Zubri (Czechy)

ok. godz. 15:15 -oficjalne otwarcie turnieju

godz. 16:00 - mecz: Energa MKS Kalisz - KGHM Chrobry Głogów.

  • niedziela, 21 stycznia:

godz, 13:00 - mecz o Puchar Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego,


godz. 11:00 - mecz o 3 miejsce o godzinie,


ok. godz. 14:15 - oficjalne zakończenie turnieju oraz wręczenie pucharów i nagród indywidualnych.

 


Nagrody indywidualne MVP meczów będą wręczać prezesi ostrowskich klubów m.in. Bartosz Karasiński, Mariusz Kwiecień, Waldemar Górski czy Grzegorz Muss.Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x