Ilustracja do artykułu: Infolinia dla seniora

Infolinia dla seniora

24-10-2018

Od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 15.00 ostrowscy seniorzy mogą korzystać ze specjalnej infolinii. Została ona stworzona, aby mogli sprawnie uzyskać informację o pełnej ofercie działań senioralnych dostępnych w Ostrowie Wielkopolskim.

Pod numerem telefonu 62 720 48 26 wszyscy seniorzy mogą uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące przywilejów, programów oraz innych udogodnień oferowanych przez nasze miasto dla seniorów.

- Seniorzy zwracali naszą uwagę, że nie wszyscy posługują się biegle internetem, więc czasem dotarcie do niektórych informacji adresowanych właśnie dla starszych mieszkańców naszego miasta zajmowało im sporo czasu - mówi prezydent Beata Klimek. - Teraz mogą wszelkie informacje uzyskać w bardziej tradycyjny sposób, bo z wykorzystaniem rozmowy telefonicznej. Mam nadzieję, że ten sposób ułatwi dostęp do informacji i jeszcze więcej seniorów będzie korzystać z oferty senioralnej naszego miasta.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x