Ilustracja do artykułu: Koncert z okazji 35-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce

Koncert z okazji 35-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce

20-05-2025

Damian Grzeszczyk Przewodniczący Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego oraz Beata Klimek Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego zapraszają na Koncert z okazji 35-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce.

Wystąpi: Ostrowska Orkiestra Koncertowa pod dyrekcją Mariana Sikorskiego z gościnnym udziałem solistów z Teatru Wielkiego w Łodzi: Patrycji Krzeszowskiej-Kubit oraz Dawida Kwiecińskiego.

Koncert odbędzie się w sobotę, 31 maja 2025 r., o godz. 17:00 w Amfiteatrze Miejskim.

- Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego do wspólnego świętowania 35-lecia samorządu terytorialnego. To wyjątkowa okazja, by razem uczcić wartości, które budują naszą wspólnotę – zaangażowanie, współpracę i odpowiedzialność za nasze miasto. Bądźmy razem tego dnia! - zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. 

Po koncercie smaczny poczęstunek dla ostrowian.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x