Ilustracja do artykułu: Park Rodzinnej Rozrywki w Parku 600-lecia

Park Rodzinnej Rozrywki w Parku 600-lecia

13-06-2018

W miniony weekend na terenie lodowiska, w sąsiedztwie rolkowiska, ruszył Park Rozrywki Rodzinnej. Już w pierwszy weekend pojawiło się tam sporo maluchów, które świetnie się bawiły, korzystając z wielu atrakcji.

Na dzieci w różnym wieku czekają tam dmuchańce, trampoliny, gry i zabawy sportowe oraz tak lubiany przez maluchy basen z piłkami. Wszystko to w bezpiecznym, kolorowym i przyjaznym dzieciom otoczeniu. Park zlokalizowany jest na płycie lodowiska - boczne ściany są podniesione, ale obiekt jest zadaszony - można więc korzystać z niego niezależnie od pogody.

Park czynny jest codzienne od godz. 10.00 do 20.00. Wstęp na teren obiektu kosztuje 12 zł za godzinę lub 20 zł za cały dzień. Duże rodziny oraz dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności mogą liczyć na zniżki. Za wstęp nie płacą natomiast pełnoletni opiekunowie oraz dzieci poniżej 1. roku życia.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x