Ilustracja do artykułu: Świąteczna ciężarówka Coca-Cola zawita do naszego miasta

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola zawita do naszego miasta

23-11-2022
Ostrów Wielkopolski znalazł się na świątecznej trasie Coca-Cola. Zostaliśmy wybrani spośród wielu polskich miast, tym bardziej się cieszymy i dziękujemy!
Świąteczna ciężarówka Coca-Cola zawita do naszego miasta, w niedzielę, 18 grudnia. Szykuje się wiele atrakcji. Na chętnych czekać będzie wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja, pokój św. Mikołaja czyli instagramowa przestrzeń, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, mini konkursy z nagrodami oraz fotobudka360° z możliwością nagrania filmiku w slow motion! Będzie również świetna okazja, aby poznać historię świątecznej muzyki rozrywkowej.
Ostrów Wielkopolski znalazł się na trasie 9 tak dużych miast jak m.in.: Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź, Poznań czy Kraków.
Słynne ciężarówki Coca Cola stały się symbolem świąt za sprawą reklamy telewizyjnej z 1995 roku.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x