Ilustracja do artykułu: Komunikat. Zadymienie na terenie wysypiska

Komunikat. Zadymienie na terenie wysypiska

18-06-2025

Wczoraj, w godzinach nocnych, na terenie Regionalnego Zakładu Gospodarki Odpadami przy ulicy Staroprzygodzkiej pojawił się dym. Na miejsce zdarzenia zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej. Dzięki szybkiej interwencji zadymienie zostało opanowane, jednak działania związane z dogaszaniem potrwają jeszcze do godzin popołudniowych. Obecnie na miejscu pracują dwa zastępy strażaków. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x