Wczoraj, w godzinach nocnych, na terenie Regionalnego Zakładu Gospodarki Odpadami przy ulicy Staroprzygodzkiej pojawił się dym. Na miejsce zdarzenia zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej. Dzięki szybkiej interwencji zadymienie zostało opanowane, jednak działania związane z dogaszaniem potrwają jeszcze do godzin popołudniowych. Obecnie na miejscu pracują dwa zastępy strażaków.
Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych...
27-06-2026













































