Ilustracja do artykułu: Mini Drzonków CUP 2019

Mini Drzonków CUP 2019

10-09-2019

Tenisiści stołowi ostrowskiego Tajfuna brali udział w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego Mini Drzonków CUP 2019. Turniej odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie koło Zielonej Góry. W turnieju wystartowało ponad 260 zawodniczek i zawodników z Polski, Litwy, Ukrainy, Luksemburga i Niemiec.

Ostrowski klub do turnieju drużynowego wystawił drużynę młodzieżowców, którą reprezentowali: Krzysztof Katafiasz, Robert Baranowski i Kamil Małyszko. Zawodnicy brali udział również w grach deblowych i indywidualnych. Po bardzo dobrym występie drużynowym, w którym zespół LKS Tajfun zajął 4 miejsce, świetny występ zaliczył również Krzysztof Katafiasz, który w kategorii młodzieżowców zajął 5 miejsce. Kamil Małyszko uplasował się na 11. miejscu. Robert Baranowski startujący pierwszy rok w kategorii juniorów zajął miejsce w przedziale 17-41.

- Turniej w Drzonkowie był naszym ostatnim sprawdzianem przed nadchodzącym sezonem. Jestem bardzo zadowolony ze startu naszych zawodników. W zawodach drużynowych wywalczyliśmy bardzo dobre 4 miejsce. Na pochwałę zasługuje junior naszej drużyny Robert Baranowski, który świetnie zagrał z drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego i wygrał pojedynek z wyżej notowanym od siebie rywalem. Dzięki temu odnieśliśmy cenne zwycięstwo. Szczególnie jestem zadowolony z bardzo dobrej formy Krzysia Katafiasza już na początku sezonu. Krzysztof grał wspaniale w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych pokonując wielu mocnych zawodników. Z kolei Kamil Małyszko, po rocznej przerwie wraca szybko do dobrej dyspozycji i myślę, że będzie mocnym wsparciem naszej drużyny. Serdeczne podziękowania kieruję do władz samorządowych Powiatu Ostrowskiego i Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz do wszystkich sponsorów, dzięki którym możliwy był wyjazd naszego zespołu do Drzonkowa - powiedział trener LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski, Robert Strzelczak.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x