Ilustracja do artykułu: 72. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

72. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

14-10-2024
72. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego to nie tylko najstarszy turniej żużlowy w kraju, ale także jedna z najbardziej uwielbianych imprez sportowych w naszym regionie. W niedzielę, 13 października, poznaliśmy kolejnego zwycięzcę turnieju.

Patryk Dudek wygrał 72. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego! Drugie miejsce po biegu dodatkowym zajął Matias Nielsen, a trzecie miejsce wywalczył Norbert Krakowiak!

- Gratuluję wszystkim zawodnikom! Dostarczyliście nam mnóstwo emocji, które sprawiły, że mimo chłodu, było gorąco! Cieszy mnie ogromnie, że Miasto Ostrów Wielkopolski po raz kolejny był ważną częścią tego spotkania! - podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.