Ilustracja do artykułu: Karta z numerem 10 000 wręczona

Karta z numerem 10 000 wręczona

08-04-2019

Prezydent Beata Klimek uroczyście wręczyła Ostrowską Kartę Seniora z numerem 10 000. Funkcjonujący od 1 lipca 2015 r. program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ukończyli 60. rok życia.

- Liczę, że w szerokiej gamie zniżek i preferencji znajdzie Pan dla siebie jak najwięcej interesujących ofert. Już niebawem liczba partnerów tego miejskiego programu osiągnie dwieście. To ogromny wybór dla naszych ostrowskich seniorów – podkreśliła podczas wręczenia karty prezydent Beata Klimek.

Posiadacze Ostrowskiej Karty Seniora mogą korzystać z ulg i preferencji przygotowanych przez Miasto i prywatnych partnerów programu. Dzięki udziałowi w programie tak dużej ilości przedsiębiorców, ostrowscy seniorzy mają do wyboru szeroki wachlarz usług i towarów. Przekłada się to na zainteresowanie programem.

Ostrowscy seniorzy mogą korzystać także z bardzo bogatej oferty przygotowanej przez Miasto m.in.: 30 % zniżki w Kinie „Komeda” i Ostrowskim Centrum Kultury; 50 % zniżki w Muzeum Miasta, 30 % zniżki na Basenie Miejskim oraz 30 % zniżki na lodowisku
z funkcją rolkowiska, a także 58 % zniżki w Parku Olbrzymich Owadów mieszczącym się na Piaskach – Szczygliczce.

- Zachęcamy wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ukończyli 60. rok życia do składania wniosków o wydanie karty i korzystanie z bogatej oferty przygotowanej przez partnerów programu i Miasto – zachęca prezydent Beata Klimek.

Liczba złożonych wniosków pokazuje, jak bardzo wyczekiwana i potrzebna była Ostrowska Karta Seniora, która stanowi również formę podziękowania dla najstarszych mieszkańców naszego Miasta za wkład w jego rozwój. Ostrowska Karta Seniora stwarza seniorom nowe możliwości realizacji swoich pasji i zachęca do aktywnego udziału w życiu społecznym naszego miasta.  

Wnioski o wydanie Ostrowskiej Karty Seniora można pobrać ze strony internetowej www.umostrow.pl w zakładce Ostrowska Karta Seniora lub w Referacie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego.

Biuro Prasowe

bprasowe@umostrow.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x