Ilustracja do artykułu: Rewitalizacja – podsumujmy warsztaty i spotkanie

Rewitalizacja – podsumujmy warsztaty i spotkanie

23-01-2017

Zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniu podsumowującym cykl warsztatów poświęconych tematyce rewitalizacji naszego miasta. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 24 stycznia 2017 r. o godzinie 12:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego (nad Bankiem BOŚ al. Powstańców Wielkopolskich 14).

 Spotkanie podsumuje cykl warsztatów dotyczących rewitalizacji w zakresie takich obszarów jak: pomoc społeczna, edukacja, ochrona środowiska, bezpieczeństwo, kultura, gospodarka, inicjatyw NGO.

Spotkanie przeprowadzone zostanie przez Instytut Badawczy IPC z Wrocławia w ramach  projektu pn. „Opracowanie programu rewitalizacji dla Miasta Ostrowa Wielkopolskiego” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

- Zachęcam wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w ostatnim spotkaniu zamykającym cykl warsztatów dotyczących rewitalizacji. Podczas tego spotkania omówione zostaną sporządzone przez uczestników fiszki projektowe oraz pomysły mieszkańców na rewitalizację naszego miasta. W trakcie spotkania będzie można zabrać głos w dyskusji na temat zrównoważonego rozwoju Ostrowa Wielkopolskiego mówi Paweł Fludra, pełnomocnik ds. Rewitalizacji.

Mieszkańcy mogą także skorzystać z uczestnictwa w dwóch ostatnich warsztatach na temat rewitalizacji, które odbędą się w poniedziałek 23.01.2017 roku. Pierwszy z nich odbędzie się o godz. 10:00 i będzie dotyczył inicjatyw NGO natomiast drugi o godz. 14:00 i poświęcony zostanie mieszkańcom obszaru rewitalizacji. Warsztaty odbędą się w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim (nad Bankiem BOŚ al. Powstańców Wielkopolskich 14).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach warsztatowych lub spotkaniu podsumowującym prosimy o wysłanie zgłoszenia telefoniczne pod nr tel. 62 58 22 315 lub na adres poczty elektronicznej: pfludra@umostrow.pl.

Biuro Prasowe

bprasowe@umostrow.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x